FACEBOOK
PŘIPRAVUJEME PRO VÁS ESHOPFITNESSCENÍK
AKCE & NOVINKYSLUŽBYPŘIPRAVUJEME PRO VÁS ON-LINE REZERVACETRÉNINGY
KONTAKTY
NAŠI TRENÉŘI
FOTOGALERIE

TRÉNINGY   

Všechny tréninky probíhají v naší nové uzavřené Kinetic zóně.

Ladies indoor Workout
Jedná se o skupinové cvičení jen pro ženy, které si klade za cíl redukovat hmotnost, zpevnit problémové partie, celkové zlepšení pohybového aparátu, zesílení svalů, lepší kontrolu motoriky a komplexní zpevnění celého těla.

Indoor Workout Trénink
Indoor Workout Trénink je vhodný pro sportovce fotbalisty, hokejisty, florbalisty, futsalisty, basketbalisty a další, kde je kladen vysoký nárok na sílu, dynamiku a obratnost. Sportovci i nesportovci doražte k nám na prvotřídní trénink a zlepšete svojí kondici.

Kruháč 4 all
Tento tréning je určen procvičení celého těla se zaměřením na sílu, rychlost, vytrvalost, kondici, koordinaci, dynamiku a redukce tuku.

Extrem Pumpa
Maximální napumpování svalů, intenzivní cvičení, síla, svalová vytrvalost a svalový objem.

Pilates
Zlepšuje držení celého těla, ulevuje od bolestí zad a krku, zajišťuje prevenci před osteoporózou, zpevnění svalstva, které při klasickém cvičení není procvičováno. Je cestou k relaxaci a boji proti stresu, k zpevnění hýžďového svalstva, k zlepšení tělesné stability a je vhodným doplňkem k rehabilitacím.

Bosu
Cvičení zaměřenné na svalovou sílu, rovnováhu a koordinaci, kardiovaskulární zdatnost, svaly hlubokého stabilizačního systému, vnímání vlastního těla i pohybu i k uvolnění a relaxaci svalů a kloubů.

FITNESS CENTRUM PÍSEK - SOLÁRIUM PÍSEK - POSILOVNA PÍSEK - SAUNA PÍSEK
WebDesign by grafické studio PEOPLEART / reklamní grafika - tvorba www stránek a webdesign