FACEBOOK
PŘIPRAVUJEME PRO VÁS ESHOPFITNESSCENÍK
AKCE & NOVINKYSLUŽBYPŘIPRAVUJEME PRO VÁS ON-LINE REZERVACETRÉNINGY
KONTAKTY
NAŠI TRENÉŘI
FOTOGALERIE

SOLÁRIUM Eclipse vertikálníNajděte si čas na relax a navštivte naše moderní, výkonné a šetrné solárium. Opalováním v soláriu doplníte vitamin D, který reguluje váš metabolismus a pozitivně ovlivňuje zdraví vašich buněk, kostí, kůže, ale také působí na vaši psychiku, zároveň umožníte vaší  pokožce regeneraci. Významně také solárium pomáhá v regeneraci svalstva, které rovnoměrně prohřívá a napomáhá tak předcházet různým svalovým zraněním. Zejména v zimních měsících vaše tělo ocením možnost doplnění energie, která je pro lidský organismus tak potřebná, současně s tím budete krásně vypadat.

Naše vertikální solárium SunCity patří na trhu mezi  špičkové přístroje s profesionálním zázemím, servisem i poradenstvím. Zároveň splňuje nejnovější normy EU pro provoz solárií, tím je zajištěn dokonalý opalovací efekt s dlouhodobým účinkem a omezení rizika spálení kůže.

Chcete, aby váš opálení bylo dokonalé, nezapomínejte na potřebnou kosmetiku do solárií, kam patří opalovací krém a emulze po opalování. Naší nabídku vám rádi představíme v našem fitness centru a poradíme vám jaké přípravky používat.

Využijte možnost objednat se na vámi zvolenou dobu a šetřete tak váš čas. Rezervace je možné provádět na emailu info@fitness-river.cz nebo na telefonních číslech, které naleznete v sekci kontakty.

Ceník spojený se službou Solárium naleznete na odkazu v hlavním menu.
FITNESS CENTRUM PÍSEK - SOLÁRIUM PÍSEK - POSILOVNA PÍSEK - SAUNA PÍSEK
WebDesign by grafické studio PEOPLEART / reklamní grafika - tvorba www stránek a webdesign