FACEBOOK
PŘIPRAVUJEME PRO VÁS ESHOPFITNESSCENÍK
AKCE & NOVINKYSLUŽBYPŘIPRAVUJEME PRO VÁS ON-LINE REZERVACETRÉNINGY
KONTAKTY
NAŠI TRENÉŘI
FOTOGALERIE

KARDIO STAGEJEDINEČNÝ VÝHLED Z KARDIO STAGE NAD ŘEKOU, jako v málokterém fitness.

Pro ty z vás, kteří chtějí kompenzovat nedostatek přirozeného pohybu a nejsou milovníky posilovacích strojů ale i pro ty, kteří chtějí zvýšit svoji výkonnost při tréninku, odbourat přebytečné tuky, zvýšit sílu i vytrvalost, je kardio fitness vhodným a doporučeným cvičením.

Nemáte možnost jít se proběhnout nebo jít si zabruslit ven? V našem moderně vybaveném fitness centru vám nabízíme plnohodnotnou náhradu v podobně kvalitního vybavení od předních výrobců. Běhací pásy, Alpinningy, crossové trenažery, veslovací trenažer, stepper nebo cyklotrenažéry vám umožní efektivní trénink celého těla a dopomůže ke zvýšení vaší fyzické výkonnosti i duševní pohody.

Kardio fitness blahodárně působí na oběhový systém zejména tím, že upravuje hladinu cholesterolu, snižuje vysoký krevní tlak a příznivě působí proti zanášení cév. Pravidelným cvičením dochází k rozvoji vytrvalosti, posilování kosterního svalstva, šetrnému odbourávání tuků a zvyšování výkonnosti srdce i plic. Nezapomínejte při cvičení na potřebu doplňování tekutin. U nás na baru vás rádi obsloužíme.


FITNESS CENTRUM PÍSEK - SOLÁRIUM PÍSEK - POSILOVNA PÍSEK - SAUNA PÍSEK
WebDesign by grafické studio PEOPLEART / reklamní grafika - tvorba www stránek a webdesign